Přihlásit se na soustředění

Dance Madness 2017 - Letní soustředění taneční skupiny JUST US

Lektoři

Základní informace

Kde RS Krkoška, Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 10, 739 13
Termín 25.8. - 30.8. 2017
Cena BASIC ADVANCED
3 390 Kč 3 390 Kč
Doporučené zařazení *
Zlín Mind Zlín Heart
Olomouc JVK A Olomouc HVK A
Olomouc JVK B Olomouc HVK B
Opava B Opava A
Ostrava Zlín Soul


* Toto zařazení poboček je pouze doporučené. Tanečníci si mohou vybrat zařazení podle sebe. Doporučujeme svůj výběr konzultovat se svým lektorem.

Rozdělení

ADVANCED – pro pokročilejší tanečníky
BASIC – pro začátečníky a mírně pokročilé
Doprovodný program bude společný pro všechny skupiny na tanečním soustředění.

Cena zahrnuje

Ubytování včetně lůžkovin, stravu, workshopy+semináře, výchovný a zdravotnický personál, programy, celodenní pitný režim.

Cena nezahrnuje

Dopravu, příplatkové aktivity.

Příplatkové aktivity

Popis střediska – RS Krkoška, Kunčice pod Ondřejníkem

Rekreační středisko se nachází na okraji vesnice Kunčice pod Ondřejníkem, konkrétně na úpatí hory Ondřejník v horském údolí Moravskoslezských Beskyd. Svahy okolních hor využívají milovníci turistiky a paraglidingu. V zimě jsou zde výborné podmínky k turistice na lyžích. Areál tábora je již několik desetiletí využíván k pořádání dětských táborů a rekreace. Součástí areálu tábora je několik hřišť, bazén 9 x 25 metrů pro koupání, hala a klubovna. K ubytování slouží dřevěné chatky a sruby (kapacita od 4 do 7 lůžek). Součástí areálu je zařízená ošetřovna, profesionálně vybavená kuchyň a jídelna pro 150 osob. Kromě areálu tábora také plně využíváme hřiště místní školy a multifunkční hřiště nedalekého hotelového resortu.

Ubytování

Ubytování pro děti je zajištěno v chatkách a srubech, které mají 4 – 7 lůžek. Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, kde jsou samozřejmostí sprchy s teplou vodou. K dispozici mají také vždy náhradní lůžkoviny a povlečení. Můžeme garantovat, že vybavení našeho tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně toalet a umýváren jsou přitom denně uklízeny.

Strava

Pro naše tanečníky máme zajištěných šest chodů denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři po večerním programu). Areál je vybaven nadstandardní kuchyní a jídelnou s kapacitou 150 míst s veškerým příslušenstvím. Náš kuchařský tým je tvořen hlavním kuchařem a několika pomocníky, jídelníček přitom splňuje všechny požadavky na stravování na dětských rekreacích a je sestaven podle zásad racionální výživy. Každý den jsou součástí stravy čerstvé ovoce, zelenina a mléčné výrobky.

Na soustředění klademe důraz na pestrou a bohatou stravu, tudíž si děti mohou vždy přidávat a velcí jedlíci mohou kdykoliv během dne požádat např. o pečivo. Navíc přímo v areále budou mít děti k dispozici stánek s občerstvením. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Tzn. celý den mají k dispozici dostatečné množství tekutin formou ovocné šťávy, minerálek a čajů. Na našem soustředění jsou vítány i děti s bezlepkovou dietou a po konzultaci s rodiči nemáme problém přizpůsobit se téměř jakékoliv dietě. (V případě náročnějších typů diet je nutné přivést si na soustředění vlastní suroviny).

Doprava

Individuálně: Příjezd do campu doporučujeme mezi 11. – 13. hodinou. Odjezd domů bude v odpoledních hodinách, nejpozději však do 16:00 h.

Agentura TAPAZA zajišťuje dopravu autobusem/vlakem: Odjezdová místa autobusů/vlaku a příplatky za dopravu jsou: Olomouc (příplatek 390,- Kč), Ostrava (150,-Kč).

Bezpečnost

Při všech hrách a aktivitách jsou dodržovány nejpřísnější bezpečnostní předpisy tak, aby nedošlo ke zranění účastníků. U příplatkových aktivit (tarzánie, motokáry) jsou účastníci seznámeni s pravidly chování a bezpečnosti. Při koupání v bazénu jsou vždy přítomni instruktoři a vedoucí a zdravotník.

Zdravotní péče

Součástí areálu tábora je plně vybavená ošetřovna s nadstandardní lékárnou. O zdraví a pohodu účastníků se budou starat dva kvalifikovaní zdravotníci. Máme smluvně zajištěného lékaře přímo v Kunčicích p. O., jeho ordinace je od areálu vzdálena cca 500 m. Rodiče se mohou u našich zdravotníků kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí. Telefon na zdravotníka bude zveřejněn na našich stránkách od 20. 6. 2017.

Důležité dokumenty k účasti na soustředění

Přihlásit se na soustředění

Kontakty

Michal Líčka
Manažer taneční skupiny
TEL: 607 022 457
E-mail: info@just-us.cz
Michal Chmelař
Přihlášky, platby, fakturace tanečního soustředění
TEL: 724 315 620
E-mail: info@just-us.cz