Přihlásit se na soustředění

Dance Madness 2018 - Letní soustředění taneční skupiny JUST US

Lektoři

Základní informace - Soustředění pro hlavní a juniorskou věkovou kategorii

Kde Horská chata ZVONICE, Kořenov 872, 46849 Kořenov
Termín 26.8. - 1.9. 2018
Cena BASIC ADVANCED
3 590 Kč 3 590 Kč
Doporučené zařazení *
Zlín Soul Zlín Heart
Olomouc JVK B Olomouc HVK A
Olomouc JVK C Olomouc HVK B
Olomouc HVK C Olomouc JVK A
Opava B Opava A
Ostrava Zlín Mind


* Toto zařazení poboček je pouze doporučené. Tanečníci si mohou vybrat zařazení podle sebe. Doporučujeme svůj výběr konzultovat se svým lektorem.

Rozdělení

ADVANCED – pro pokročilejší tanečníky
BASIC – pro začátečníky a mírně pokročilé
Doprovodný program bude společný pro všechny skupiny na tanečním soustředění.
Základní informace - Soustředění pro dětskou věkovou kategorii

Kde RS Krkoška, Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 10, 739 13
Termín 15.8. - 24.8. 2018
Cena
3 790 Kč

Cena zahrnuje

Ubytování včetně lůžkovin, stravu, workshopy+semináře, výchovný a zdravotnický personál, programy, celodenní pitný režim.

Cena nezahrnuje

Dopravu, příplatkové aktivity.

Popis střediska – Chata Zvonice, Kořenov

Horská chata Zvonice se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, mezi Kořenovem a Horním Polubným v Libereckém kraji. Chata a její prostředí poskytuje ideální podmínky pro dětské rekreace a veškeré aktivity spojené s nimi. Nabízí komfortní ubytování hotelového typu ve 2-4 lůžkových pokojích. Chata disponuje prostornou a útulnou jídelnou, klubovnou a dětskou hernou. V areále chaty je dětem k dispozici pískoviště s průlezkami, volejbalové hřiště a prostorný party stan, který je využíván především pro taneční lekce, hry a soutěže v případě nepříznivého počasí a večerní programy.

Ubytování

Ubytování pro tanečníky je zajištěno ve 2-4 lůžkových pokojích (1x 8 lůžkový pokoj). Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, která jsou k dispozici na každém patře. Děti mají k dispozici kompletní lůžkoviny i s povlečením. Můžeme garantovat, že vybavení chaty a celého střediska je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí i za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně sociálního zařízení jsou přitom denně uklízeny.

Popis střediska – RS Krkoška, Kunčice p. O.

Areál tábora se nachází na okraji vesnice Kunčice pod Ondřejníkem, konkrétně na úpatí hory Ondřejník v horském údolí Moravskoslezských Beskyd. Svahy okolních hor využívají milovníci turistiky a paraglidingu. V zimě jsou zde výborné podmínky k turistice na lyžích. Areál tábora je již několik desetiletí využíván k pořádání dětských táborů a rekreace. Součástí areálu tábora je několik hřišť, bazén 9 x 25 metrů pro koupání, hala a několik kluboven. Součástí areálu je zařízená ošetřovna, profesionálně vybavená kuchyň a jídelna pro 150 osob. Kromě areálu tábora také plně využíváme tělocvičnu a nově zrekonstruovaný sportovní areál školy. Krásné prostředí Beskyd s malebnými zelenými kopci si vaše děti bezpochyby zamilují.

Ubytování

Ubytování pro děti je zajištěno v chatkách a srubech, které mají 4 – 7 lůžek a v pokojích, které mají 5-6 lůžek. Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, kde jsou samozřejmostí sprchy s teplou vodou. K dispozici mají také vždy náhradní lůžkoviny a povlečení. Můžeme garantovat, že vybavení našeho tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně toalet a umýváren jsou přitom denně uklízeny.

Strava

Pro naše tanečníky máme zajištěných šest chodů denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři po večerním programu). Chata disponuje nadstandardní kuchyní a stylovou restaurací. Náš kuchařský tým je tvořen hlavním kuchařem a několika pomocníky, jídelníček přitom splňuje všechny požadavky na stravování na dětských rekreacích a je sestaven podle zásad racionální výživy. Každý den jsou součástí stravy čerstvé ovoce, zelenina a mléčné výrobky.

Na soustředění klademe důraz na pestrou a bohatou stravu, tudíž si děti mohou vždy přidávat a velcí jedlíci mohou kdykoliv během dne požádat např. o pečivo. Navíc přímo v areále budou mít děti k dispozici stánek s občerstvením. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Tzn. celý den mají k dispozici dostatečné množství tekutin formou ovocné šťávy, minerálek a čajů. Na našem soustředění jsou vítány i děti s bezlepkovou dietou a po konzultaci s rodiči nemáme problém přizpůsobit se téměř jakékoliv dietě. (V případě náročnějších typů diet je nutné přivést si na soustředění vlastní suroviny).

Doprava

Individuálně: Příjezd do campu doporučujeme mezi 11. – 13. hodinou. Odjezd domů bude v odpoledních hodinách, nejpozději však do 16:00 h.

Taneční skupina JUST US zajišťuje dopravu autobusem/vlakem z Olomouce. Ceny dopravy jsou následující:
390 Kč (Olomouc - Kořenov - Olomouc), 190 Kč (Olomouc - Kunčice p. O., Olomouc)

Bezpečnost

Při všech hrách a aktivitách jsou dodržovány nejpřísnější bezpečnostní předpisy tak, aby nedošlo ke zranění účastníků. Při koupání v bazénu jsou vždy přítomni instruktoři a vedoucí a zdravotník.

Zdravotní péče

Součástí areálu tábora je plně vybavená ošetřovna s nadstandardní lékárnou. O zdraví a pohodu účastníků se budou starat dva kvalifikovaní zdravotníci. Máme smluvně zajištěného lékaře přímo v Kunčicích p. O./Tanvaldu, jeho ordinace je od areálu vzdálena cca 500 m. Rodiče se mohou u našich zdravotníků kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí. Telefon na zdravotníka bude zveřejněn na našich stránkách od 20. 6. 2017.

Důležité dokumenty k účasti na soustředění

Přihlásit se na soustředění

Kontakty

Michal Líčka
Manažer taneční skupiny
TEL: 607 022 457
E-mail: info@just-us.cz
Michal Chmelař
Přihlášky, platby, fakturace tanečního soustředění
TEL: 724 315 620
E-mail: info@just-us.cz