Veronika Dedíková (Olomouc)

K tanci jsem se dostala díky hudbě, která mě od malička bavila. Tahle ,,láska,, jak tomu říkáme, mně vydržela až do teď a je to ještě mohem intenzivnější. Tak jako každý tanečník jsem sbírala zkušenosti a prošla si mnohla tanečními styly i skupinami. Působila jsem v brněnské taneční škole Magic Free Group a TS B-Fresh, kde jsem byla nejdéle a nasbírala nejvíce cenných zkušeností, jak v tanci tak i v lektorování. Nyní působím v brněnském Art Factory, což je pro mě velká inspirace. Co se týče tance, tak se zaměřuji především na freestyle a mám nejblíže k house dance a hip hopu. V těchto stylech jsem si našla něco víc, baví mě stále je objevovat a poznávat. I když tancuji už dlouho, nikdy mě tanec neomrzel a vím, že vždy bude součástí mého života a svým způsobem životním stylem, jak je tomu nyní. Tanec není jen o tréninku dvakrát nebo třikrát týdně, ale je to především o lidech, přátelích, zážitcích, prožitku z hudby, prožitku z pohybu a když je potřeba tak i úniku od reality. Myslím, že v tanci se nikdy nemůžeme dostat do fáze, kdy bychom mohli říct, že umíme a víme všechno. Tanec je umění, které se každým dnem vyvyjí a mění a my se máme stále co učit. To je to co mě na tom baví!

Taneční úspěchy

 • Několika násobný Mistr a vícemistr ČR ve Street Dance Formacích ( tanečník, choreograf)
 • 2. místo Battle for Dancers
 • 1. místo K.O. battle solo
 • 1. místo K.O. battle crew
 • 1. místo MČR Street Battle crew
 • Vítěz Dance floor attack 2016
 • 2. místo MČR crew Street Battle 2015
 • 2. místo W-Love battle 1vs1 house dance
 • 2. místo Rest in Beats 3vs3 All Stylez
 • 2. místo TaiJay battle 2vs2 All Stylez, 1vs1 Hip Hop

Denis Soukeník (Ostrava, Opava)

Ke street dance jsem se dostal v roce 2007. Začínal jsem v taneční skupině Calipso Dance Krnov, kde jsem se později stal lektorem, spoluchoreografem a působil tam do roku 2011. Téhož roku jsem se stal lektorem A7 Street Dance Group v Opavě, o rok později i v Ostravě. Nyní jsem tanečním lektorem mnoha stylů street dance v taneční skupině JUST US v Ostravě a v Opavě. Věnuji se především choreografiím, mezi mé nejoblíbenější styly potom patří hip hop, house dance a MTV dance.

Taneční úspěchy

 • 1.místo: Mistrovství světa v Bochumi (Německo 2008) – velké produkce
 • 1.místo: 2vs2 HIGH EDITION Battle – house dance (2010)
 • 3.místo: Mistrovství ČR (EDLT) – street dance show (2011)
 • 3.místo: Mistrovství ČR (TDLT) – street dance show; spoluchoreograf (2011)

Noemi Dlouhá (Olomouc)

Jedna z neúspěšnějších dancehallových tanečnic v ČR. Členka BADD FYAH a AIM crew Olomouc.

Dominika Bautová (Zlín, Olomouc)

Ke street dance jsem se dostala vlastně úplně náhodou, když mi zrušili kroužek aerobiku. Od 12 let jsem navštěvovala taneční skupinu Funky Foot ve Zlíně. Po čtyřech sezónách jsem však už začala cítit, že už to není ono. Úplnou náhodou jsem se poté přes videa z tanečních workshopů dostala k mé nynější druhé rodině a těm nejlepším táborům pod sluncem. Nejdříve jsem si je prošla jako dítě, o rok později byla instruktorka a rok na to se ze mě v polovině léta stala vedoucí. Právě tady jsem také poznala člověka, kterého jsem obdivovala v tanečních videích, Peťu Klesňu. Koncem léta 2011 mi nabídl tancovat v elitní složce přerovské skupiny Duckbeat, kde jsem poté získala hromady zážitků a zkušeností. Září 2011 bylo zároveň i měsícem založení pobočky předchůdce JUST US ve Zlíně, ve které jsem dodnes lektorkou. Za ty roky se z nás stala rodina. A ačkoliv jsem se v únoru 2013 musela vzdát svého snu tancování v Duckbeatu, stále se spolu s tanečníky z JUST US snažím zdokonalovat na battlech či workshopech. K mým nejoblíbenějším stylům přitom patří new style, dancehall, wackin a vogue.

Taneční úspěchy

Duckbeat:
 • 1.místo: Mistrovství Moravy CDO 2012
 • 1.místo: Mistrovství Moravy Taneční skupina roku 2012
 • 2.místo: Beat Street MČR – hip hop formace (2012)
A7 Street Dance Group:
 • 3.místo: Beat Street MČR; choreograf (3. zemská liga)

Petra Kurečková (Ostrava, Opava)

V šesti letech jsem začala své první taneční krůčky v TS Lentilky Krnov, to jsem ještě netušila, že se tanec stane mou životní vášní. Pokračovala jsem nadále v TS Flash Krnov, kde jsem působila celkem 10 let a naučila se zde základům společenských tanců, moderny a disca. Od roku 2006 do roku 2008 jsem v žádné taneční skupině nebyla a první krůčky street dance jsem vstřebávala na různých workshopech. Poté jsem začala působit v taneční skupině Calipso Dance Krnov, kde z různých streetových stylů vytváříme show s rekvizitami a dějem. Každý rok slavíme s formacemi nemalé úspěchy i na Mistovství ČR a letos (2013) se účastníme Mistrovství světa ve street show formacích a velkých produkcích. V Calipsu jsem 3 roky vedla dětskou složku a účastnila se různých nepostupových soutěží. Pravidelně se také účastním workshopů a učím se od špičkových českých tanečníků street dance. Vzdělávám se ve všech stylech, ale nejvíc mě baví wackin', lockin', vogue a dancehall. S partou z JUST US spolupracuji od roku 2011 a musím říct, že mě to baví čím dál víc.

Taneční úspěchy

 • 2.místo: Mistrovství ČR Street a disco show – formace (2010)
 • 2.místo: Mistrovství ČR Street a disco show – formace (2012)
 • 3.místo: Mistrovství ČR Street a disco show – formace (2009)
 • 3.místo: Mistrovství ČR Street a disco show – formace (2011)

Valentýna Filípková (Zlín)

Street dance tancuji od roku 2007. Začínala jsem ve zlínské taneční skupině FunkyFoot, ve které jsem strávila čtyři roky. V roce 2010 jsem ale přijela na taneční tábor do Kunčic pod Ondřejníkem a stala se lektorkou. Právě díky táboru jsem potkala spoustu nových lidí a taky poznala tanečníky ze skupiny Duckbeat, ve které jsem vzápětí začala tancovat. Od roku 2011 vedu taneční pobočku ve Zlíně. Snažím se přitom co nejvíce zdokonalovat, a to formou workshopů, tanečních veletrhů (DLE) nebo tanečních kempů či meetingů (HHM). Tanec miluji a baví mě všechny styly, mezi mé nejoblíbenější ale patří new style, L.A. style a vogue.

Taneční úspěchy

Duckbeat:
 • 1.místo: Mistrovství Moravy – CDO (2013)
 • 1.místo: Mistrovství Moravy – TSR (2013)
 • 3.místo: Beat Street MČR – hip hop formace (2013)
A7 Street Dance Group:
 • 3.místo: Beat Street MČR; choreograf (3. zemská liga)

Alena Ronzová (Zlín)

Tanci jsem se začala aktivně věnovat v roce 2009, a to ve zlínské taneční skupině Funky foot, kde jsem jsem se zaměřovala na street dance a absolvovala své první soutěže. O dva roky později jsem se do tance rozhodla ponořit naplno, přešla jsem tedy do skupiny Duckbeat Přerov a současně začala učit ve zlínské pobočce A7 Street Dance Group, dnešní JUST US. Hodně inspirace čerpám na workshopech, ať už se jedná o největší akce v republice typu Street Dance Kemp nebo víkendové workshopy pořádané občanským sdružením Tapaza. Za dobu, co se tanci věnuji, jsem měla možnost se učit od těch nejlepších lektorů z ČR a celého světa. Zmínit můžu například francouzskou dancehallovou královnu Queensy, Slovinku Viki Čerček, poznala jsem také známou americkou choreografku Jillian Meyers. Ačkoliv se snažím učit všechny styly street dance, tak jako každý mám i já své oblíbené, konkrétně dancehall, wackin, vogue, hip hop a new style. Tanec je tedy nejen mou minulostí a současností, ale pevně doufám, že i budoucností.

Taneční úspěchy

Duckbeat:
 • 1.místo: Regionální kolo CDO (2012)
 • 1.místo: Regionální kolo TSR (2012)
 • postup do semifinále: Beat Street MČR (2012)
A7 Street Dance Group:
 • 3.místo: Beat Street MČR; choreograf (3. zemská liga)

Jan Rydlo

Street dance dělám už od roku 2003. Začínal jsem v tanečním studiu Dynamic studio 6, které se po několika letech přejmenovalo na TŠ Dynamic. Před nedávnem se změnilo vedení a celkové pojetí taneční školy a moje nohy mě zavedly k taneční skupině JUST US a také k nejskvělejším táborům, které jsem kdy zažil. Za celých deset let se mi poštěstilo a bylo mi dopřáváno zkušeností a výuky od těch nejlepších tanečníků street dance v ČR a díky velikosti taneční školy i od nemála zahraničních lektorů, jako například Byron, Matia, Kite, Caleaf a dalších. Vždy jsem byl veden k všestrannosti s cílem umět od všeho trochu a vylepšit tak všechny styly, které dělám, jako Hip-Hop, Hype, Lockin‘, Poppin‘, Break dance, a především House, ke kterému jsem v posledních letech našel velkou vášeň. Tanec miluji a to hlavně kvůli možnosti projevu a dřině, kterou člověk vynaloží s chutí a zápalem. Tanec je prostě jen o mně, o tobě, o Nás… JUST US…

Jakub Konrád

Do tanečního světa jsem se dostal roku 2009 ve svém rodném městě Krnov, konkrétně pod taneční skupinou Calipso Dance, se kterou jsem dosáhl mnoha úspěchů, ať už na regionální nebo celorepublikové úrovni. V roce 2011 jsem se stal lektorem v olomoucké a prostějovské pobočce A7 Street Dance Group, která předcházela dnešní JUST US. S dětmi jsem získal úspěchy na menších soutěžích, mezi ty hlavní patří druhé místo v juniorské kategorii u choreografie „We Are Family“ a třetí místo v kategorii dospělých v případě choreografie Decide For Yourself. V současnosti jsem svůj taneční život zasvětil JUST US, kde působím nejen jako lektor, ale také jako tanečník v brněnské pobočce. Vloni naše elitní složka ještě pod jiným názvem slavila postup na Mistrovství České republiky v soutěží Taneční skupina roku a úspěchy na soutěžích CDO. Z tanečních stylů mám nejraději hype, house dance a hip hop.

Taneční úspěchy

Calipso Dance Krnov:
 • 2.místo: MČR Street Show (2010)
 • 3.místo: MČR Street Show (2011)
A7 Street Dance Group:
 • 2.místo: Regionální kolo Taneční skupiny roku (2013)
 • 2.místo: O Jablonskou tanečnici – juniorská kategorie; choreograf (2013)
 • 3.místo: O Jablonskou tanečnici – kategorie dospělí;choreograf (2013)

Bára Šikulová (Opava)

Svět tanečníků jsem poprvé objevila na táboře, kde jsem se pro tanec tak nadchla, že jsem se mu chtěla začít věnovat i ve svém volném čase. K tomu jsem využila otevření pobočky taneční skupiny JUST US (dříve A7 Street dance group) v Opavě, kde tančím čtvrtým rokem. Mám ráda všechny styly a stále se v nich snažím zlepšovat, ale nejvíce si užívám hip hop, choreo a dancehall. Ráda jezdím na různé workshopy jak českých, tak i zahraničních lektorů, kde se snažím získat nové zkušenosti a poznat nové tanečníky. Díky tanci jsem našla svou druhou rodinu a za tu poměrně krátkou dobu, co se mu věnuji, jsem poznala tolik nových lidí, jako nikdy dřív. A to mám na tancování nejradši, že všechny úžasné chvíle můžete sdílet s lidmi, kteří jsou stejní šílenci jako vy J. Tanec se prostě stane vaším životem… alespoň tím mým se stal a já doufám a věřím, že to tak i zůstane.

Denisa Jurajdová (Olomouc)

Tancování se věnuji od roku 2010, kdy jsem navštěvovala taneční kroužek Dance Motion v Domově dětí a mládeže. Po prvním battlu, kde jsem byla jako divák, jsem si řekla, že musím ještě hodně makat, abych si jednou mohla stoupnout na parket a battlovat. Nedlouho poté jsem zkusila štěstí v tehdejší A7 Street dance group, dnešní JUST US, v olomoucké pobočce, kde působím dodnes. I mimo své tréninky se aktivně vzdělávám na různých open classech, workshopech a kempech jako např. SDK Europe. Zabývám se především freestylem, věnuji se stylům hip hop, house dance a dancehall. Rok 2014 rok byl pro mě velice úspěšný, jak na battlech tak v mé premiérové roli choreografa. Co říci na závěr? Snad jen, že tanec miluji a život si bez něj a už nedokážu představit.

Taneční úspěchy

 • 1. místo: House a Dancehall Battle in the house vol. 6 (2014)
 • Semifinále: Bounce It Battle – dancehall (2014)
 • 2. místo: Olomoucký talent – formace Play At Your Own Risk (2014)
 • 3. místo: O Jablonskou tanečnici – formace Play At Your Own Risk (2014)

Eva Ornová (Olomouc mini)

Tanec a pohybové aktivity mě táhly od útlého dětství, už ve čtyřech letech jsem se stala členkou gymnastické složky Čtyřlístek v Olomouci. O dva roky později se mou největší vášní stal na celých šest let aerobik, konkrétně ve složce TJ Olomouc, kde jsem se v roce 2010 stala i lektorkou nesoutěžní dětské složky od 6 let. Od roku 2011 jsem lektorkou zájmového tanečního kroužku pro děti od 3 do 6 let. Street dance se věnuji čtvrtým rokem, současně s tím se jako vedoucí starám o nejmenší děti na letních příměstských táborech a na tanečním táboře Agentury Tapaza. Od roku 2014 jsem studentkou Pedagogické fakulty UPOL, obor učitelství pro 1. Stupeň a speciální pedagogika.

Adéla Šebestová

Cheerleadingu se aktivně věnuji od roku 2005, za tu dobu jsem v něm získala řadu úspěchů, ať už jako soutěžící na parketu (1. a 2. místo v celostátní soutěži Děti fitness) nebo v roli trenéra (celkem tři umístění na stupních vítězů – z toho jednou 1. místo – na celostátním kole soutěže Cheer cup).Od roku 2012 pracuji v mateřské škole v Olomouci a studuji na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor Speciální pedagogika-dramaterapie.

Externí lektor - Petr Klesnil (Klesňa)

V 11 letech jsem se s mamkou zašel kouknout na taneční soutěž a od té doby jsem chycen do tohoto tak úžasného světa. Prošel jsem si disco dance, show dance, muzikálové tance, hip hop nebo parketové kompozice. Od 14 let působím jako vedoucí a choreograf, vytvářím choreografie maturitních plesů, módních přehlídek, svatebních tanců novomanželů nebo charitativních akcí. Tanec nerad rozděluji na jednotlivé styly a rád si zatancuji vše. Již od roku 2005 působím v taneční skupině Duckbeat Přerov, kde jsem objevil spoustu dalších krásných stránek tance, ať už zážitky ze soutěží a vystoupení nebo dřinu na různých tanečních projektech. Díky Duckbeatu jsem poznal i taneční tábor a tam tu nejlepší bandu lidí, kteří nyní tvoří JUST US. V tanci prožíváte každou emoci o hodně intenzivněji a tím se úplně otevřete lidem. Tanec je něco do čeho jednoduše spadnete a už není cesty zpět. Já jsem toho příkladem.

Taneční úspěchy

 • 1. místo: Mistrovství Moravy – hip hop formace (2011)
 • 2. místo: Beat Street MČR – hip hop formace (2012)
 • 3. místo: Beat Street MČR – hip hop formace (2013)
 • 3. místo: Taneční skupina roku – hip hop formace (2011)

Videoklipy, divadlo, shows:
 • Katy Perry – Firework (kompars)
 • Tereza Kerndlová – Tepe srdce mý (kompars)
 • Tereza Kerndlová – Holka jako já (hlavní role)
 • Pošli to dál (taneční muzikál) – spoluautor, choreograf a tanečník
 • ve spolupráci s Terezou Kerndlovou: předskokani na koncertu Rihanny, TV přenos Deska Roku

Filip Nejedlý (Olomouc)

K tanci jsem se dostal v 15 letech, když jsem nastoupil do skupiny SDG Snappy Olomouc. Poté jsem na šest let zakotvil v olomoucké Lola’s Dance, kde jsem působil až do roku 2013. Vloni v září mě vítr zavál do JUST US, konkrétně do její olomoucké pobočky, kterou nyní budu trénovat druhým rokem. Mezi své nejoblíbenější styly řadím Hip Hop a Hype, ovšem blízké je mi prakticky vše, co se týká street dance.

 • Choreograf mistrů ČR v malých skupinách
 • Choreograf vítězů street battlu v juniorské kategorii
 • Moderátor různých tanečních akcí